phone
phone
Україна
Німеччина

Розклад автобусів Україна - Німеччина

on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Ви можете замовити квитки до Німеччини з України за наступними популярними автобусними маршрутами, як: Київ - Берлін; Київ - Гамбург; Київ - Дортмунд; Київ - Кельн; Київ - Лейпциг; Київ - Дрезден; Київ - Дюссельдорф, Львів - Берлін та Львів - Гамбург та також багато інших міст Німеччини. Зверніть увагу, що автобус прямує за маршрутом через багато українських міст, в яких можна здійснити посадку (див. розклад автобусів у таблиці).  Виїзд з українських міст здійснюється як у будні, так і у вихідні дні, а саме: по середах, четвергах, суботах та неділях. Дізнатися вартість квитка в Німеччину Ви також можете на нашому сайті.

Транспортна компанія «Шевченко» спеціалізується на міжнародних автобусних перевезеннях, і з комфортом доставить вас з України в Німеччину на автобусах Setra і Neoplan, які систематично проходять якісне технічне обслуговування і мають багато комфортабельних переваг.

Компанія «Шевченко» завжди відрізнялася пунктуальністю. Ми робимо все можливе, щоб наші пасажири прибували в пункт призначення згідно розкладу. Під час подорожі з Києва до Німеччини передбачені зупинки в містах: Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Шверін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд та ін.

Забронювати або купити квиток на автобус до Німеччини  Ви завжди можете на нашому сайті онлайн. Також Ви можете скористатися допомогою наших менеджерів, зателефонувавши до нас по телефону.

Завжди вчасно та з комфортом

час виїзду із міст

Відправлення Місто Місце посадки
07:15 Київ Центр. залізничний вокзал
07:50 Київ а/с “Дачна”
09:30 Житомир автовокзал
11:45 Рівне автовокзал
14:30 Львів автовокзал
02:10 Котбус автовокзал
04:15 Берлін автовокзал
06:10 Шверін Місце посадки уточнюйте
08:00 Гамбург автовокзал
09:45 Бремен автовокзал
11:30 Оснабрюк автовокзал
12:40 Мюнстер автовокзал
13:45 Дортмунд автовокзал

* — Виїзд з України: вівторок, середа, четвер, п'ятниця, субота, неділя

Відправлення Місто Місце посадки
07:15 Київ Центр. залізничний вокзал
07:55 Київ а/с “Дачна”
09:30 Житомир автовокзал
11:45 Рівне автовокзал
14:30 Львів автовокзал
02:10 Дрезден автовокзал
03:45 Лейпциг автовокзал
05:15 Єна автовокзал
07:15 Ерфурт автовокзал
09:30 Кассель автовокзал
11:10 Падерборн вокзал
13:00 Дортмунд автовокзал
13:55 Бохум вокзал
14:55 Ессен вокзал
15:45 Дуйсбург вокзал
16:45 Дюссельдорф вокзал

* — Виїзд з України: середа, неділя

Відправлення Місто Місце посадки
07:00 Київ Центр. залізничний вокзал
07:40 Київ а/с “Дачна”
08:50 Житомир автовокзал
11:20 Рівне автовокзал
14:30 Львів автовокзал
02:05 Дрезден автовокзал
03:40 Лейпциг автовокзал
05:10 Єна автовокзал
06:15 Ерфурт автовокзал
09:15 Кассель автовокзал
12:30 Франкфурт-на-Майні автовокзал
14:10 Кобленц автовокзал
15:50 Трір автовокзал

* — з України: середа

Шановні пасажири!
Щовівторка, щосереди, щоп'ятниці, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щовівторка, щосереди, щочетверга, щосуботи та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд
Наші партнери- Щосереди та щосуботи з України та щосуботи та щосереди з Німеччини - Київ, Житомир, Рівне, Львів, Котбус, Магдебург, Брауншвейг, Ганновер, Білефельд, Вуперталь, Ессен, Дюсельдорф, Кьольн, Бонн