phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Про Компанію

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Компанія «Шевченко» - кращий вибір для поїздок в Німеччину

в Німеччину - тільки з Шевченко

Вибираючи Компанію «Шевченко» для поїздок в Німеччину з України, ви завжди можете розраховувати на висококласний сервіс і своєчасне прибуття в пункт призначення.

У нашої компанії 23-х річний досвід міжнародних перевезень. Ми перевозимо пасажирів комфортабельними автобусами марки NEOPLAN і SETRA. Компанія «Шевченко» постійно вдосконалюється в області підвищення комфорту для своїх постійних та нових клієнтів. В наших автобусах ми пропонуєм телебачення і WI-FI, міні-бар, сучасні кондиціонери та інші зручності в салоні.

Наші переваги:
  • Нові автобуси, які регулярно проходять технічне обслуговування.
  • Водії - професіонали.
  • Знижки для постійних клієнтів.

Автобуси в Німеччину з України обладнані спеціальними багажними відсіками, підлокітниками і сонцезахисними шторами на вікнах. В рейсі Ви можете слухати музику або дивитися телевізор. У наших автобусах встановлено сучасні біо-туалети.

Наші автобуси регулярно проходять технічні огляди та мають відповідний страховий поліс. Ми постійно стежимо за новітніми технологіями в галузі перевезення пасажирів і регулярно оновлюємо салони наших автобусів.

Про Компанію
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд