phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Замовлення квитків на автобус до Німеччини

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Оплата квитка через банк

купити квиток за банківськими реквізитами

На нашому сайті ви можете купити або забронювати квиток на автобус до Німеччини  онлайн за допомогою форми замовлення квитків.

Оплатити квиток можна кількома способами. Ми приймаємо до оплати міжнародні платіжні картки Visa, Master Card, платежі по системі Liqpay, а також онлайн оплату через Privat 24.

Якщо ви хочете сплатити вартість квитка безготівковим шляхом, то грошові кошти можна перерахувати за наступними реквізитами **:

Ощадбанк Sparkasse Schwerte
ТВБВ: 100260124 ГУ АТ (Ощадбанк) Sparkasse Schwerte
Розрахунковий рахунок: 26009300590140 Konto 774844
МФО: 322669 BLZ 44152490
ЕГРПОУ: 2167900053 IBAN: DE94 4415 2490 0000 7748 44
Призначення платежу: транспортні послуги BIC: WELADED1SWT

** Зверніть увагу, що переказ грошових коштів здійснюється згідно встановлених тарифів Вашого банку.

Наша транспортна компанія здійснює прямі рейси до Німеччини комфортабельними автобусами марок Neoplan і Setra. Замовляючи квитки через наш сайт ви купуєте їх безпосередньо у перевізника, без посередників. За телефонами на нашому сайті ви можете задати всі питання, що Вас цікавлять, уточнити способи оплати, або отримати іншу консультацію співробітників компанії «Шевченко».

Продаж квитків на автобус здійснюється в такі міста: Німеччина - Берлін, Кельн, Гамбург, Бонн, Лейпциг, тощо; Україна - Київ, Житомир, Львів та інші міста по маршруту проходження автобуса. На сторінках «Розклад» нашого сайту можна переглянути перелік рейсів та докладний розклад маршрутів. Впевнені, що поїздка на автобусі нашої компанії буде для Вас максимальної комфортною і приємною.

Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд