УВАГА!

Шановні клієнти!

З 08.12.17 по п'ятницях з України і по понеділках з Німеччини відкривається додатковий рейс за маршрутом Київ-Дортмунд-Київ, через міста Котбус, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд

Інформація
З метою уникнення спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії "Шевченко"
В автобусах є Wi-Fi

Розклад автобусів Україна - Німеччина

У нас ви можете замовити квитки до Німеччини з Києва та Львова за наступними популярними автобусними маршрутами, як: Київ - Берлін; Київ - Гамбург; Київ - Дортмунд; Київ - Кельн; Київ - Лейпциг; Київ - Дрезден; Київ - Дюссельдорф; а також Львів - Берлін та Львів - Гамбург. Зверніть увагу, що автобус прямує за маршрутом через багато українських міст, в яких можна провести посадку (див. розклад автобусів у таблиці). Дізнатися вартість квитка в Німеччину ви також можете на нашому сайті. Виїзд з українських міст здійснюється як у будні, так і у вихідні дні, а саме: по середах, четвергах, суботах та неділях.

Транспортна компанія «Шевченко» спеціалізується на міжнародних автобусних перевезеннях, і з комфортом доставить вас з України в Німеччину на автобусах Setra і Neoplan. Наші автобуси систематично проходять якісне технічне обслуговування і мають багато комфортабельних переваг.

Компанія «Шевченко» завжди відрізнялася пунктуальністю. Ми робимо все можливе, щоб наші пасажири прибували в пункт призначення точно в строк. На протязі поїздок з Києва до Німеччини передбачені зупинки в містах: Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Шверін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер і Дортмунд та ін.

Забронювати або купити квиток на автобус до Німеччини онлайн ви завжди можете на нашому сайті. Також ви можете скористатися допомогою наших менеджерів, зателефонувавши до нас по телефону.

Київ Дортмунд

Відправлення Місто Місце посадки
07:15 Київ Центр. залізничний вокзал
07:50 Київ а/с “Дачна”
09:30 Житомир автовокзал
11:45 Рівне автовокзал
15:00 Львів автовокзал
02:10 Котбус автовокзал
04:15 Берлін автовокзал
08:00 Гамбург автовокзал
09:45 Бремен автовокзал
11:30 Оснабрюк автовокзал
12:40 Мюнстер автовокзал
13:45 Дортмунд автовокзал
* — Виїзд з України: вівторок, середа, четвер, п'ятниця, субота, неділя

Київ Бонн

Відправлення Місто Місце посадки
07:15 Київ Центр. залізничний вокзал
07:55 Київ а/с “Дачна”
09:30 Житомир автовокзал
11:45 Рівне автовокзал
15:00 Львів автовокзал
02:10 Дрезден автовокзал
03:45 Лейпциг автовокзал
05:15 Єна автовокзал
07:15 Ерфурт автовокзал
09:30 Кассель автовокзал
11:10 Падерборн вокзал
13:00 Дортмунд вокзал
13:55 Бохум вокзал
14:55 Ессен вокзал
15:45 Дуйсбург вокзал
16:45 Дюссельдорф вокзал
18:10 Кельн вокзал
18:40 Бонн вокзал
* — Виїзд з України: середа, неділя

Київ Трір

Відправлення Місто Місце посадки
07:00 Київ Центр. залізничний вокзал
07:40 Київ а/с “Дачна”
08:50 Житомир автовокзал
11:20 Рівне автовокзал
14:40 Львів автовокзал
02:05 Дрезден автовокзал
03:40 Лейпциг автовокзал
05:10 Єна автовокзал
06:15 Ерфурт автовокзал
09:15 Кассель автовокзал
12:30 Франкфурт-на-Майні автовокзал
14:10 Кобленц автовокзал
15:50 Трір автовокзал
* — из Украины: вівторок, субота