УВАГА!

Шановні клієнти!

З 08.12.17 по п'ятницях з України і по понеділках з Німеччини відкривається додатковий рейс за маршрутом Київ-Дортмунд-Київ, через міста Котбус, Берлін, Шверін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд

Інформація
З метою уникнення спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії "Шевченко"
В автобусах є Wi-Fi

Розклад автобусів Німеччина - Україна

Транспортна компанія «Шевченко» регулярно здійснює автобусні рейси з Німеччини в Україну за такими популярними маршрутами, як Берлін - Львів; Гамбург - Київ; Берлін - Київ. Забронювати, а також купити квиток в Україну з Німеччини, Ви можете прямо на нашому інтернет-сайті.

Наша компанія вже багато років займається автобусними перевезеннями, і доставить Вас з Німеччини в Україну на комфортабельних автобусах марок Neoplan і Setra. Автобуси компанії регулярно проходять якісний технічний огляд, щоб забезпечити нашим пасажирам комфорт і безпеку в тривалій поїздці. Виїзд з Німеччини до Києва проводиться як у будні, так і у вихідні дні (вівторок, середа, субота, неділя).

На шляху автобуса по Німеччині здійснюються зупинки в наступних містах: Шверін, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд, Котбус та ін., в яких також можна виконати посадку (див. таблицю розкладу автобусів). Під час прямування автобуса, водій здійснює близько десяти коротких зупинок.

Зверніть увагу, що рух автобуса за розкладом залежить від часу проходження пасажирами митного контролю при перетині кордону Німеччини та при в'їзді в Україну. Даний час може відрізнятися для кожної поїздки. Наша компанія робить все можливе, щоб наші пасажири прибували в пункт призначення в строк. Пасажири, які хоча б раз скористалися послугами нашої компанії, підтвердять її надійність та пунктуальність.

Дортмунд Київ

Відправлення Місто Місце посадки
04:00 Дортмунд автовокзал
05:10 Мюнстер автовокзал
06:15 Оснабрюк автовокзал
08:00 Бремен автовокзал
10:00 Гамбург автовокзал
11:30 Шверін заправка Штольпе
14:00 Берлін автовокзал
15:55 Котбус автовокзал
05:15 Львів автовокзал
08:15 Рівне автовокзал
10:30 Житомир автовокзал
12:05 Київ а/с “Дачна”
12:30 Київ Центр. залізничний вокзал
* — Виїзд з Німеччини: понеділок, вівторок, середа, п'ятниця, субота, неділя

Бонн Київ

Відправлення Місто Місце посадки
04:15 Бонн вокзал
04:55 Кельн вокзал
06:00 Дюссельдорф вокзал
06:35 Дуйсбург вокзал
07:10 Ессен вокзал
07:35 Бохум вокзал
08:10 Дортмунд вокзал
09:30 Падерборн вокзал
11:00 Кассель автовокзал
13:45 Ерфурт автовокзал
14:45 Єна автовокзал
16:10 Лейпциг автовокзал
17:35 Дрезден автовокзал
08:15 Львів автовокзал
11:15 Рівне автовокзал
13:45 Житомир автовокзал
15:30 Київ а/с “Дачна”
16:00 Київ Центр. залізничний вокзал
* — Виїзд з Німеччини: середа, субота

Трір Київ

Відправлення Місто Місце посадки
04:00 Трір автовокзал
05:40 Кобленц автовокзал
07:20 Франкфурт-на-Майні автовокзал
10:45 Кассель автовокзал
13:30 Ерфурт автовокзал
14:15 Єна автовокзал
15:30 Лейпциг автовокзал
17:00 Дрезден автовокзал
05:45 Львів автовокзал
09:10 Рівне автовокзал
11:40 Житомир автовокзал
12:40 Київ а/с “Дачна”
13:10 Київ Центр. залізничний вокзал
* — из Германии: вівторок, п'ятниця