phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Житомир - Трір

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Міжнародні рейси Житомир - Трір здійснюються щотижня, у вівторок і суботу. Посадка пасажирів в Житомирі проводиться на міському автовокзалі за адресою вул. Київська, 93.

Прибуття автобуса на посадку - о 08:20 * за місцевим часом.
Відправлення - о 08:50.

Приїзд в Трір

Автобус приїжджає в м. Трір, на автовокзал біля залізничного вокзалу по Кюренцер штрассе.
Дні прибуття автобуса: середа, неділя.
Час прибуття: 15:50 ** за місцевим часом.

Щоб отримати більш детальну інформацію про пункти відправлення та прибуття, а також дізнатися їх GPS-координати, натисніть на відповідну піктограму карти в розкладі.

Щоб купити квиток на автобус Житомир - Трір, виберіть зручний для вас рейс і натисніть кнопку "Продовжити". Далі ви зможете забронювати місця в автобусі і замовити квитки, включаючи зворотню поїздку або поїздку з відкритою датою.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд