phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Житомир - Кобленц

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Поїздки автобусом по маршруту Житомир - Кобленц здійснюються щовівторка і щосуботи. У Житомирі пасажири можуть сісти на автобус на автовокзалі по вул. Київська, 93.

Автобус прибуває для посадки о 08:20 * за місцевим часом.
Відправляється з Житомира - о 08:50.

Приїзд до Кобленца

У Кобленці автобус прибуває на з/д вокзал і висаджує пасажирів на зупинці по Neversstraße.

Дні прибуття: середа, неділя.
Час прибуття: 14:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 14:10.

Більш детальну інформацію про пункти відправлення і прибуття розміщено на мапі.

Квитки на автобус Житомир - Кобленц від Транспортної компанії "Шевченко" можна придбати як через Інтернет, так і в офісі компанії. Щоб скористатися нашою системою онлайн бронювання квитків, виберіть з розкладу автобусів зручний для вас рейс, і натисніть кнопку "Продовжити". Потім вкажіть бажані місця і оформіть замовлення. Ви відразу ж можете купити квиток у зворотний бік, включаючи квиток з відкритою датою.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд