phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Житомир - Ерфурт

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Міжнародні автобуси Житомир - Ерфурт відправляються щовівторка, щосереди, щосуботи і щонеділі. Посадка на автобус до Німеччини здійснюється в Житомирі на автовокзалі.

Адреса міського автовокзалу в Житомирі: вул. Київська, 93.
Місце прибуття автобуса: 1-а або 2-а платформа.
Час прибуття на автовокзал: 09:00 * за місцевим часом.
Час відправлення - 09:30.

Прибуття в Ерфурт

Висадка пасажирів, що прямують у м. Ерфурт здійснюється на залізничному вокзалі, на зупинці за адресою: вулиця Курта Шумахера, 1.
Дні прибуття в Ерфурт: середа, четвер, неділя, понеділок.
Час прибуття: 07:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 07:15.

Інформацію про зупинки і їх координати ви також можете подивитися на карті.

Виберіть зручний для вас рейс Житомир - Ерфурт з нижче наведеного розкладу автобусів. Щоб переглянути список поїздок до Німеччини на іншу дату, будь ласка, введіть її у вікні пошуку маршрутів. Обравши цікавий для вас автобус, натисніть кнопку “Продовжити”, щоб забронювати квитки онлайн і переглянути вільні місця в автобусі.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2:00 додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд