phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Трір - Рівне

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Поїздки міжнародних автобусів за маршрутом Трір - Рівне здійснюються щотижня, у вівторок і п'ятницю. В Трірі пасажири можуть сісти на автобус на автостанції по Кюренцер штрассе.

Автобус приходить на станцію о 03:45 * за місцевим часом.
Виїзд з Тріра о 04:00.

Прибуття в Рівне

У Рівному автобус здійснює висадку пасажирів на автовокзалі за адресою вул. Київська, 40.
Дні прибуття автобуса: середа, субота.

Час прибуття: 08:55 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 09:10.

На нашому сайті ви можете замовити автобусні квитки онлайн. Для цього ознайомтеся з докладною інформацією про пункти відправлення та прибуття, натиснувши на відповідний значок мапи в розкладі. Виберіть зручний для вас рейс Трір - Рівне та натисніть кнопку "Продовжити". Далі ви зможете переглянути інтерактивну карту салону автобуса і забронювати квиток на обрану дату, а також квиток для зворотної поїздки, включаючи відкритий квиток.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Україну вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд