phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Рівне - Франкфурт-на-Майні

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Рейси автобусів Франкфурт-на-Майні - Рівне відправляються щовівторка і щосуботи. Посадка пасажирів в Рівному проводиться на автовокзалі за адресою: вул. Київська, 40.

Час прибуття автобуса: 11:05 * за місцевим часом.
Час відправлення з Рівного: 11:20.

Прибуття до Франкфурта-на-Майні

Автобус прибуває до Франкфурта-на-Майні на автостанцію при залізничному вокзалі на Пфорцхаймер штрассе.
Дні прибуття: середа, неділя.

Час прибуття: 12:15 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 12:30.

Щоб ознайомитися з більш детальною інформацією про маршрут Рівне - Франкфурт-на-Майні і дізнатися GPS-координати станцій прибуття чи відправлення, в Німеччині та Україні, натисніть на відповідну піктограму карти в розкладі автобусів нижче.

На нашому сайті ви можете замовити квитки на автобус через інтернет. Для цього вам необхідно вибрати зручний для вас рейс і натиснути кнопку "Продовжити". Наша система онлайн бронювання квитків покаже вам вільні місця в автобусі і дозволить оплатити квиток онлайн. Також у вас є можливість заздалегідь замовити квиток на зворотну поїздку, в тому числі з відкритою датою.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд