phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Рівне - Дрезден

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Розклад міжнародних рейсів за напрямком Рівне - Дрезден представлено нижче. Перевезення автобусом здійснюються по вівторках, середах, суботах і неділях. Станція посадки пасажирів у Рівному - Автовокзал.

Автовокзал Рівне знаходиться за адресою: вул. Київська, 40.
Час прибуття автобуса - 11:30 * за місцевим часом.
Час відправлення - 11:45.

Приїзд в Дрезден, Німеччина

Автобус висаджує пасажирів, що прямують у Дрезден, на зупинці за адресою: Байрейштрассе, 14.
Дні прибуття: середа, четвер, неділя, понеділок.
Час прибуття: 02:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 02:10.

Ознайомитися з докладною інформацією про пункти відправлення та прибуття, а також дізнатися їх GPS-координати можна на карті.

З розкладу автобусів Рівне - Дрезден виберіть зручну для вас поїздку. Натиснувши кнопку "Продовжити" ви зможете забронювати автобусні квитки і вибрати місця онлайн. Для того, щоб переглянути розклад рейсів на іншу дату, будь ласка, задайте її у вікні пошуку маршрутів.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2:00 додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд