phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Львів - Падерборн

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Нижче ви знайдете розклад рейсів Львів - Падерборн на найближчі дні. Міжнародні автобуси за маршрутом Львів - Падерборн відправляються по середах і неділях. Посадка пасажирів у Львові проводиться на станції Автовокзал.

Адреса львівського автовокзалу: вул. Стрийська, 109.
Час прибуття автобуса - 14:15 * за місцевим часом.
Час відправлення - 14:30.

Прибуття автобуса в Падерборн

Автобус приходить на автостанцію при залізничному вокзалі в Падерборні.
Адреса автостанції: перехрестя Ратенштрассе і Бахнхофштрассе.
Дні прибуття: четвер, понеділок.
Час прибуття: 11:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 11:10.

Щоб докладніше дізнатися про пункти прибуття і відправлення і їх GPS-координати, натисніть на відповідний значок карти біля назви зупинки.

Виберіть поїздку Львів - Падерборн, що вас цікавить, з розкладу автобусів нижче. Натисніть кнопку "Продовжити", щоб вибрати місця й купити квитки на автобус Львів - Падерборн онлайн. Щоб переглянути розклад на іншу дату або за іншим маршрутом, будь ласка, задайте необхідні дані у вікні пошуку маршрутів.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2:00 додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд