phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Львів - Кобленц

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»


Пасажирські міжнародні перевезення в Німеччину, за маршрутом Львів - Кобленц, здійснюються по вівторках і суботах. Пасажири можуть сісти на автобус у Львові, на автовокзалі (вул. Стрийська, 109).

Подача автобуса на посадку: о 13:55 * за місцевим часом.
Відправлення зі Львова: о 14:30.

Приїзд у Кобленц

Висадка пасажирів проводиться біля залізничного вокзалу, на зупинці по Neversstraße.

Дні прибуття: середа, неділя.
Час прибуття: 14:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 14:10.

Натисніть на відповідну піктограму карти в розкладі рейсів нижче, щоб дізнатися більш детальну інформацію про станції прибуття і відправлення.

На нашому сайті ви можете скористатися системою онлайн бронювання квитків на автобуси Україна - Німеччина - Україна. Для цього виберіть зручний для вас рейс Львів - Кобленц з розкладу нижче, і натисніть кнопку "Продовжити". Далі вкажіть бажані місця в автобусі і забронюйте квитки онлайн. При необхідності, замовте відразу квиток на зворотну поїздку, в тому числі квиток з відкритою датою.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд