phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Львів - Єна

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Міжнародні перевезення автобусом по маршруту Львів - Єна здійснюються по вівторках, середах, суботах і неділях. Станція для посадки пасажирів у Львові - міський автовокзал.

Адреса автовокзалу у Львові: вул. Стрийська, 109.
Автобус прибуває на посадку о 14:15 * за місцевим часом.
Відправляється - о 14:30.

Прибуття автобуса в Єну

Автобус приходить на залізничний вокзал в Єні, за адресою: Кнебельштрассе, 3.
Дні прибуття: середа, четвер, неділя, понеділок.
Час прибуття: 05:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 05:15.

Більш детальну інформацію та GPS-координати пунктів відправлення і прибуття ви знайдете, натиснувши на відповідний значок карти.

Виберіть поїздку Львів - Єна, що вас цікавить, з нижче наведеного розкладу автобусів. Натисніть кнопку "Продовжити", щоб переглянути вільні місця і купити автобусні квитки Львів - Єна онлайн. Якщо вас цікавить інша дата або напрямок рейсу до Німеччини, будь ласка, вкажіть їх у вікні пошуку маршрутів.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2:00 додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд