phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Львів - Франкфурт-на-Майні

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Компанія здійснює автобусні рейси за маршрутом Львів - Франкфурт-на-Майні щотижня, по вівторках і суботах. У Львові посадка пасажирів здійснюється на автовокзалі по вул. Стрийська, 109.

Час прибуття автобуса: 13:55 * за місцевим часом.
Час відправлення: 14:30.

Прибуття до Франкфурта-на-Майні

У Франкфурті-на-Майні пасажири можуть вийти на автостанції по Пфорцхаймер штрассе.
Дні прибуття автобуса: середа, неділя.

Час прибуття: 12:15 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 12:30.

Ознайомтеся з більш детальною інформацією про поїздку Львів - Франкфурт-на-Майні і координатами пунктів прибуття та відправлення, натиснувши на відповідну піктограму карти.

Щоб купити квитки Львів - Франкфурт-на-Майні через інтернет, або обрати переглянути місця в автобусі, виберіть ваш рейс і натисніть кнопку "Продовжити". Наша система онлайн бронювання квитків запропонує вам вибрати вільні місця і замовити квитки.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд