phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Львів - Ерфурт

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Львів - Ерфурт

Компанія "Шевченко" відправляє міжнародні автобуси за маршрутом Львів - Ерфурт щовівторка, щосереди, щосуботи і щонеділі. Пасажири можуть сісти на автобус у Львові, на місцевому автовокзалі.

Львівський автовокзал знаходиться за адресою: вул. Стрийська, 109.
Час прибуття автобуса на посадку - 14:15 * за місцевим часом.
Час відправлення - 14:30.

Прибуття автобуса в Ерфурт

Автобус приходить на залізничний вокзал в Ерфурті. Висадка пасажирів здійснюється на зупинці за адресою: вулиця Курта Шумахера, 1.
Дні прибуття: середа, четвер, неділя, понеділок.
Час прибуття: 07:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 07:15.

Ознайомитися з більш детальною інформацією про зупинки, а також дізнатися їх координати можна, натиснувши на відповідний значок карти.

Виберіть підходящий для вас рейс Львів - Ерфурт з представленого нижче розкладу. Натисніть кнопку "Продовжити", щоб забронювати місця й купити квитки Львів - Ерфурт онлайн. Щоб переглянути розклад на іншу дату або в за іншим маршрутом, будь ласка, вкажіть бажані дані у вікні пошуку маршрутів.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Німеччину вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2:00 додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд