phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Кобленц - Київ

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Міжнародні автобусні перевезення за маршрутом Київ - Кобленц здійснюються по вівторках і суботах. Сісти на автобус в Києві можна на Центральному вокзалі (вул. Симона Петлюри 32) та автостанції "Дачна" (проспект Перемоги, 142).

Час подачі автобуса на з/д вокзал: 06:30 * за місцевим часом.
Час відправлення: 07:00.
Час подачі автобуса на автостанцію "Дачна": 07:30.
Час відправлення: 07:40.

Прибуття в Кобленц

Автобус приходить в Кобленц і висаджує пасажирів на зупинці біля залізничного вокзалу по Neversstraße.

Дні прибуття автобуса: середа, неділя.
Час прибуття: 14:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 14:10.

Натиснувши на піктограму карти поруч із зупинкою можна ознайомитися з детальною інформацією про пункти відправлення та прибуття, а також дізнатися їх гео-координати.

Ви можете купити квитки Київ - Кобленц, скориставшись нашою системою онлайн бронювання квитків. Для цього виберіть з розкладу автобусів ваш рейс, і натисніть кнопку "Продовжити", щоб забронювати зручні для вас місця в автобусі і оформити замовлення. Також ви можете купити квиток у зворотний бік або квиток з відкритою датою.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Україну вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд