phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Київ - Кобленц

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Перевезення міжнародним автобусом в напрямку Кобленц - Київ здійснюються щовівторка і щоп'ятниці. Посадка пасажирів в Кобленці проводиться на автобусній зупинці по Neversstraße на з/д вокзалі.

Час прибуття на станцію: 05:25 * за місцевим часом.
Відправлення автобуса: о 05:40.

Приїзд до Києва

У Києві автобус здійснює висадку пасажирів на автостанції "Дачна" по проспекту Перемоги, 142 та на Центральному вокзалі по вул. Симона Петлюри 32.

Дні прибуття: середа, субота.
Час прибуття на автостанцію Дачна: 12:35 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 12:40.

Час прибуття на Центральний залізничний вокзал: 13:10 ** за місцевим часом.

Аби отримати більш детальну інформацію про пункти відправлення та прибуття, а також дізнатися їх GPS-координати, ознайомтеся з мапою.

Щоб скористатися системою онлайн бронювання квитків, виберіть зручний для вас рейс Кобленц - Київ і натисніть кнопку "Продовжити". Далі ви зможете переглянути вільні місця в обраному автобусі і купити квитки. Також ви можете забронювати квиток у зворотний бік або квиток з відкритою датою.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Україну вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд