phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Єна - Львів

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Поїздки Йена - Львів автобусами компанії "Шевченко" здійснюються по вівторках, середах, п'ятницях і суботах. Станція в Єні (Німеччина), де можна сісти на автобус, знаходиться на Залізничному вокзалі.

Адреса станції: Єна, Кнебельштрассе, 3.
Час прибуття автобуса на посадку: 14:35 * за місцевим часом.
Час відправлення з Єни: 14:45.

Прибуття до Львова, Україна

Автобус приходить на автовокзал м Львова.
Адреса автовокзалу: Львів, вул. Стрийська, 109.
Дні прибуття: середа, четвер, субота, неділя.
Час прибуття автобуса: 08:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 08:15.

Дізнатися більше про пункти відправлення і прибуття можна на мапі.

На нашому сайті ви можете купити квитки на автобус Єна - Львів онлайн. Щоб скористатися нашою системою онлайн бронювання квитків, виберіть зручний для вас рейс Єна - Львів з розкладу, наведеного нижче, і натисніть кнопку "Продовжити". Далі ви зможете переглянути вільні місця в автобусі і оформити замовлення і оплату квитків.

Щоб забронювати квиток і ознайомитися з розкладом рейсів в іншому напрямку, будь ласка, задайте потрібні умови у вікні пошуку маршрутів.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Україну вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд