phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Франкфурт-на-Майні - Київ

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Автобусні перевезення пасажирів за маршрутом Франкфурт-на-Майні - Київ здійснюються щовівторка і щоп'ятниці. Автостанція у Франкфурті-на-Майні, де можна сісти на автобус знаходиться на Пфорцхаймер штрассе.

Автобус прибуває для посадки о 07:05 * за місцевим часом.
Відправляється з Франкфурта-на-Майні - о 07:20.

Приїзд до Києва

Автобус прибуває до Києва, і висаджує пасажирів на автостанції "Дачна" по проспекту Перемоги 142, потім прямує на Центральний залізничний вокзал по вул. Симона Петлюри 32.
Дні прибуття: середа, субота.

Час прибуття на автостанцію Дачна: 12:35 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 12:40.
Час прибуття на Центральний залізничний вокзал: 13:10 ** за місцевим часом.

На мапі ви знайдете більш детальну інформацію про пункти прибуття в Україну і відправлення з Німеччини, а також GPS-координати.

Компанія "Шевченко" надає можливість замовити квитки на автобус Франкфурт-на-Майні - Київ через Інтернет. Щоб забронювати місця в автобусі, виберіть зручну для вас дату поїздки з розкладу автобусів нижче і натисніть кнопку "Продовжити". Зробіть відповідні позначки при бронюванні квитків, якщо вам потрібен квиток з відкритою датою або квиток у зворотній бік.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Україну вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд