phone
phone
Україна
Німеччина
Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має

Автобус Дуйсбург - Львів

Компанія Адлер Транс ніякого відношення до компанії Шевченко НЕ має
on-line бронювання квитків
Щоб уникнути спекуляцій, просимо замовляти квитки тільки на офіційному сайті компанії «Шевченко»

Автобуси Дуйсбург - Львів відправляються з Дуйсбурга щосереди та щосуботи. Посадка пасажирів здійснюється на автостанції при Залізничному вокзалі.

Адреса автостанції в Дуйсбурзі: площа Гаррі Епштейна, 2.
Час прибуття на станцію: 06:30 * за місцевим часом.
Час відправлення: 06:35.

Приїзд до Львова

Автобус прибуває на автовокзал у м. Львів.
Адреса автовокзалу: вул. Стрийська, 109.
Дні прибуття: четвер і неділю.
Час прибуття автобуса: 08:00 ** за місцевим часом.
Час відправлення: 08:15.

Більш детальну інформацію про станції відправлення і прибуття ви знайдете, натиснувши на відповідний значок карти поруч із зупинкою.

Нижче представлено розклад автобусів на найближчі дати. Скористайтеся нашою онлайн-системою, щоб купити квитки Дуйсбург - Львів та забронювати місця. Для цього виберіть потрібний рейс і натисніть кнопку "Продовжити". Якщо вас цікавить поїздка в іншому напрямку або на іншу дату, вкажіть їх у вікні пошуку маршрутів.

*Зверніть увагу! Час прибуття і відправлення автобусів може бути змінено. Просимо Вас обов'язково уточнити час відправки Вашого автобуса при купівлі квитків і плануванні поїздок.

** Час прибуття автобуса в Україну вказано приблизно. Просимо робити поправку на 2 години додатково на проходження 4-х митних пунктів.


Маршрутів не знайдено
Шановні пасажири!
Щосереди, щосуботи та щонеділі рейс: Дортмунд, Мюнстер, Оснабрюк, Бремен, Гамбург, Берлін, Котбус, Львів, Рівне, Житомир, Київ
Щосереди, щочетверга та щонеділі рейс: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Берлін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд