ВНИМАНИЕ!

Уважаемые клиенты!

C 08.12.17 по пятницам из Украины и по понедельникам из Германии - открывается дополнительный рейс по маршруту Киев-Дортмунд-Киев, через города Котбус, Берлин, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Мюнстер, Дортмунд!

Информация
Во избежание спекуляций, просим заказывать билеты только на официальном сайте компании «Шевченко»
В автобусах есть Wi-Fi

Отзывы

24.08.2018
Користуюсь послугами цієї компанії п'ятий рік. Без зайвих дифирамбів - РЕКОМЕНДУЮ! Чергова поїздка до Бремена 10.07.18 була не з легких (затримка на кордоні) Однак ,Петро та Геннадій, ви - кращі! Дякую за поїздку! Здоров'я вам,щасливих доріг,гарних клієнтів! Успіхів та процвітання компанії!
07.08.2018
Дуже задоволена сервісом транспортної компанії "Шевченко"! Вперше подорожувала автобусом 24 години.
Дуже ввічливі й уважні водії ! Була справді під враженням! Нажаль, не пам'ятаю імен водіїв, але поїздка була 24 липня 2018 з Києва в Ерфурт.
Хлопці, дякую дуже !)))
24.07.2018
Спасибо за транспортные услуги! Ехала 18-19 июля Львов Дортмунд, автобус 96 42, хочу выразить благодарность водителям. Внимательные.Лтветственные. Человечные.Спасибо!!!
21.07.2018
Висловлюю подяку компанії за відмінний рівень сервісу! Особлива подяка водіям за гарну атмосферу і якість перевезення! Користуємося послугами компанії 18років,якість сервіс у залишається на гідному рівні впродовж усіх років.Бажаємо і надалі дарувати пасажирам якість і комфорт. З повагою родина Лотоцьких
21.06.2018
20.06.18 ехала из Берлина в Киев.Хочу сказать спасибо водителям и компании за сервис!Все очень хорошо!Автобус чистый,после каждой остановки водитель нас пересчитывал,чтоб никого не забыть!У меня просто такое уже было,что меня забыли:))) ( это была другая компания перевозчик). Доехали легко и быстро!Рекомендую " Шевченко"
28.04.2018
Хочу подякувати всім співробітникам транспортної компанії "Шевченко". Ви - команда професіоналів, які точно знають свою роботу! Вже тричі їздили з Вами до Франкфурта-на-Майні автобусом АА 9518 ОХ: SICHER, SCHNELL, KOMFORTABEL! Українські ціни та європейська якість: зручний автобус, привітні та досвідчені водії - ПРОФІ, яким окремо ДЯКУЮ за увагу до кожного пасажира!
Приємна комунікація з менеджерами компанії, які завжди йдуть на зустріч, швидко та компетентно нададуть Вам інформацію по будь-якому питанню, що стосується поїздки, тому РЕКОМЕНДУЮ всім! Якщо поїздка автобусом за кордон - то лише з «ШЕВЧЕНКО»!!!!!
03.04.2018
Здравствуйте! Хочу сказать большое спасибо автобусной компании "Шевченко". Я ехала в Йену с Киева 28.03.2018. К сожалению, я не знаю имен водителей, но хочу высказать большое им спасибо за их помощь, прекрасное обслуживание, чистый автобус, хорошее настроение и отзывчивость. Так получилось, что я по своей вине забыла в автобусе свой ноутбук когда вышла на своей остановке. Такое произошло со мной впервые и надо отдать должное водителям! За то, что ответили на мой звонок, успокоили меня и через 2 дня ноутбук в целости и сохранности вернулся ко мне.
Спасибо Вам большое за таких хороших людей. Обязательно буду рекоммендовать Вашу компанию своим родным, друзьям и знакомым. Очень рада, что мне повезло ехать в своё первое путешествие именно с Вами.
Успехов Вам и процветания компании!)))
03.03.2018
Хочу дуже подякувати компанії за найкращий сервіс та обслуговування.
Не один раз користувався послугами компанії і завжди все було на вищому рівні, дуже сподобались водії з їхнім відношення, як до друзів.
Всім рекомендую
17.02.2018
10.02.2018, я ехала автобусом ШЕВЧЕНКО АА 95-18, Львов - Эрфурт. Хочу от всего сердца поблагодарить водителей Пашу и Володю. Это водители от Бога. На протяжении всей поездки они всё делали, чтобы пассажирам было уютно и комфортно. Всех старались успокоить, так как долго мы стояли на польской границе. Хочу пожелать здоровья этим водителям, лёгких дорог, хороших пассажиров, а также процветания компании ШЕВЧЕНКО. Рекомендую!!!
26.01.2018
Хочу висловити слова подяки транспортний компанії "Шевченко". Я працюю лікарем і періодично є потреба у товарах мед. призначення. У нас була ургентна ситуація, потрібно було терміново дістати один пристрій для підтримання життєдіяльності пацієнтки. Колеги з університетської клініки погодились допомогти і надали пристрій. Була дуже велика проблема з доставкою. Кому не позвоню- починають розповідати що будуть проблеми на митниці, треба буде "рішать" і озвучувати ціни ОГО, при тому термін доставки такий, що швидше самому машиною з'їздити. Гарантій ніяких не дають. Я їм пояснюю, що це не мені треба, а треба допомога людині що страждає і люди з села і у них з грошима проблеми. Шукав я і шукав. Порадили знайомі набрати "Шевченко". Набрав, пояснив ситуацію диспетчеру, попросили пару хвилин. Через 2-3хв. мене набрали і сказали що керівництво сказало взяти у мене данні, де забрати прилад. Я був здивований. Я не знаю як, але прилад забрали самі у мого колеги в клініці і привезли мені прямо під клініку.
Дуже дякую "Шевченко" за людяність і допомогу. Якби нам побільше таких людей, то і світ був би іншим.
ДЯКУЮ!!!
1 2 3 4 »»