Attention!

Dear customers!

from 08.12.17 on Fridays from Ukraine and on Mondays from Germany the additional flight on a route Kiev-Dortmund-Kiev, through cities Cottbus, Berlin, Schwerin, Hamburg, Bremen, Osnabruck, Munster, Dortmund

Information
To avoid speculations, please order tickets only at the Shevchenko Company's official site.
В автобусах есть Wi-Fi
Pay for your tickets online and get 10% discount

Customer Reviews

26.01.2018
Хочу висловити слова подяки транспортний компанії "Шевченко". Я працюю лікарем і періодично є потреба у товарах мед. призначення. У нас була ургентна ситуація, потрібно було терміново дістати один пристрій для підтримання життєдіяльності пацієнтки. Колеги з університетської клініки погодились допомогти і надали пристрій. Була дуже велика проблема з доставкою. Кому не позвоню- починають розповідати що будуть проблеми на митниці, треба буде "рішать" і озвучувати ціни ОГО, при тому термін доставки такий, що швидше самому машиною з'їздити. Гарантій ніяких не дають. Я їм пояснюю, що це не мені треба, а треба допомога людині що страждає і люди з села і у них з грошима проблеми. Шукав я і шукав. Порадили знайомі набрати "Шевченко". Набрав, пояснив ситуацію диспетчеру, попросили пару хвилин. Через 2-3хв. мене набрали і сказали що керівництво сказало взяти у мене данні, де забрати прилад. Я був здивований. Я не знаю як, але прилад забрали самі у мого колеги в клініці і привезли мені прямо під клініку.
Дуже дякую "Шевченко" за людяність і допомогу. Якби нам побільше таких людей, то і світ був би іншим.
ДЯКУЮ!!!
16.01.2018
Шевченко и Оdri -два нормальных перевозчика Германия-Украина ! Region auto и Кан -Транс -это жесть ,поломанные сидения и водители bulls ! Информация достоверная !!
16.01.2018
Неоднократно ездили с женой автобусами компании "Шевченко".Очень нравиться высокий уровень сервиса.Внимательные и профессиональные водители.Автобусы чистые и комфортабельные.У компании самое лучшее соотношение цены
и качества.Работники компании всегда идут на встречу и помогают клиенту в нестандартных ситуациях.Хочу пожелать компании дальнейшего успешного развития и поблагодарить за теплое человеческое отношение и прекрасный сервис.
28.12.2017
Їздили у Німеччину автобусом Setra АА7250РХ зі Льова у Дортмунд. Це наша перша поїздка автобусом компанії Шевченко. Ми дуже задоволені поїздкою! Автобус комфортабельний, хлопці водії дуже привітні, сервіс європейський! Д'якуємо вам за вашу працю та заботу!
15.12.2017
пользуюсь услугами АТ компании Шевченко более 10лет. до них испробовал всех. ШЕВЧЕНКО - самая удобная компания. комфорт, пунктуальность, вежливость. всё супер. . через неделю снова еду с ними. РЕКОМЕНДУЮ!!!
27.08.2017
Ехали Кобленц-Киев 25.08.17 очень довольны, особая благодарность за внимание к пассажирам водителям Андрею и Геннадию.
06.06.2017
Отличная компания. Я ездила два раза автобусом этой фирмы. Раньше ездила другими фирмами, но Шевченко понравилась больше всего. Быстро, комфортабельно, грамотно. Вся работа налажено. Единственная просьба кофе дают редко. Я в прошлый раз вынуждена была сама спрашивать. Не могут ли мне сделать кофе. Сделали. Хотелось бы хотя бы раза 2,а лучше 3раза за поездку чай или кофе получить. А так всё на высоте. В июне, я опять поеду автобусом фирмы Шевченко.
23.04.2017
Ездила компанией Шевченко первый раз , маршрут Киев-Кассель и обратно Кассель -Киев.
Автобус чистый , водитель [ Александр и Владимир ] Очень внимательные и пунктуальные водители.Все говорили на просьбы реагировали отлично.
Большое спасибо за вашу работу.
Теперь буду ездить вашей компанией.
Удачи и процветания вашей фирме )))
16.04.2017
Хочу подякувати за гарне обслуговування та комфортну подорож разом з вашою компанією.

Це була моя моя перша подорож з компанією "Шевченко" і надалі я планую користуватись виключно вашими послугами.
Европейський рівень обслуговування в українській компанії наразі рідкість і навіть скоріш виключення. Мене приємно вразила комфортабельність автобусу та чистота салону. І це при тому, що ціна квитка така ж, як і у компанії, якою я користувалась раніше. Плюс від вас я отримала знижку за оплату он-лайн, тому це ще один суттєвий приємний бонус.
Особлива подяка водіям маршруту, за ввічливість, гарний рівень обслуговування, смачну каву та чай.
Також дякую диспетчеру, яка ввічливо відповідала на всі мої запитання по телефону при покупці білетів.
10.04.2017
Черговий раз переконалась, що на маршруті Бремен -Львів компанія "Шевченко"-найкраща. ДЯКУЮ!!!
1 2 3 »»